У вірності вислову «транспорт – це кровоносна система економіки країни» нікого переконувати не потрібно. Ця істина нещодавно вкотре підтверджена карантинними реаліями. Як і істинна в тому, що в Україні безліч логістичних і транспортних компаній різних масштабів та якості. Однак, справжніх фахівців у сфері сегменту B2B (бізнес для бізнесу) не так вже й багато, адже якісно працювати з підприємствами та організаціями, вибудовуючи довгострокові, стабільні та надійні відносини, – справа нелегка.

У І півріччі 2021 року Delivery Group вдалося втримати тенденцію росту вантажообігу та отримати приріст 34,75% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Відсоток клієнтів, які довірили компанії перевезення власного вантажу, збільшився на 64,7% . У звітному періоді збільшено обсяг перевезень вантажів від 30 кг на 67,9%, вантажів до 30 кг – на 41,1%  та палетного формату перевезень – на 18,6%. На 6,5% зріс попит на адресний забір та доставку вантажу до дверей клієнта. Довіра клієнтів – найвищий показник оцінки роботи. І «Dеlivery Group» щоденно докладає зусиль аби значне підвищення попиту на логістичні послуги компанії в жодному випадку не послабило якість їх надання.

Компанії вдалося в непростому І півріччі 2021 року реалізувати безліч проектів та ще більше ідей є в процесі доопрацювання та впровадження. «Dеlivery Group»  збільшила географічну присутність на 24 представництва без обмежень по вазі та  забезпечила клієнтів компанії можливістю скористатись фінансовими послугами на 257 представництвах. Так, у звітному періоді, на 79 представництвах додатково відкриті каси з послугою «Післяплата». Відправляти вантаж з послугою «Післяплата готівкова» та «Післяплата Безготівкова» стало ще простіше!

Ріст обсягів вантажоперевезень вимагав швидкої реакції компанії щодо    розширення площі розподільчих центрів із сортування вантажу. Так було  відкрито новий термінал класу "А" в м. Львів на 11 тис. м2 та 40 машиномісць під вантажні автомобілі, що дозволило значно прискорити процес вивантаження й завантаження вантажу. Збільшено площі    приміщень транзитних складів у містах Київ, Харків, Дніпро, Полтава, Вінниця, Хмельницький. Розширення площі складських приміщень дозволило компанії вибудувати нові прямі маршрути руху автотранспорту! Так, додаткові прямі маршрути діють на кругорейсах Харків-Житомир-Луцьк,  Луцьк-Умань-Миколаїв,  Харків-Вінниця-Хмельницький, Хмельницький-Умань-Херсон, Хмельницький-Тернопіль,  Львів-Вінниця, Одеса-Кременчук-Полтава, Дніпро-Миколаїв-Херсон, Запоріжжя-Херсон-Миколаїв та щомісяця вибудовуються нові прямі маршрути перевезень. В І півріччі 2021 року показник своєчасності прибуття вантажу до відділення знизився майже на 2%, але саме проведені зміни значно дозволять скоротити терміни доставки вантажу як до відділення, так і до дверей клієнта. Компанія  плідно працює над підвищенням рівня кваліфікації співробітників представництв, що дозволить вивести на новий рівень якість надання транспортно-експедиційних послуг.

У І півріччі 2021 року «Dеlivery Group»  опублікувала новий мобільний додаток, що доступний для завантаження на платформах Android та IOS і  випустила серію відеороликів для полегшення роботи клієнта в мобільному додатку. Ознайомившись, легко та зручно можна створити заявку на забір та доставку вантажу, оформити квитанцію з різними типами доставки, додати послугу «Післяплата» та інші додаткові послуги або виконати необхідні дії за квитанціями. Таймінг опрацювання запитів клієнтів щодо зміни даних, оформлених через мобільний додаток, становить не більше 5 хв. Крім звичних для клієнтів сервісів у мобільному додатку, компанія постійно розширює спектр послуг та додає нові можливості швидкої самостійної роботи клієнта. Переконатись в цьому можна, завантаживши мобільний додаток Dеlivery!

Ріст вантажообігу перевезень, спричинив підвищення долі пошкодження вантажу майже на 9% у порівнянні з минулим роком. Компанія впевнена, що саме прямі маршрути перевезень, які дозволяють зменшити кількість вивантажень та завантажень вантажу у машини, а також більш якісна робота з доупакування вантажу  як на  відділенні, так і на стороні клієнта, призведе до зниження рівня пошкоджень. Клієнти розуміють важливість мінімізувати ризики перевезення вантажу та все більше віддають перевагу добровільному  страхуванню вантажу при його перевезенні. Так, сума застрахованого вантажу зросла на 82% у порівнянні з минулим роком. Для полегшення роботи клієнта з таким болючим питанням пошкоджень, компанія реалізувала новий функціонал «Службові розслідування» саме в мобільному додатку.  Відтепер у пару кліків можна переглянути список службових розслідувань, знайти прізвище відповідальної особи та її контакти, ознайомитись з прийнятими рішеннями в рамках службового розслідування, отримуючи пуш-повідомлення про створення або зміну статусу службового розслідування.

Забезпечуючи високий рівень  захисту та збереження персональних даних клієнтів, компанія перейшла на нову, більш надійну платформу зберігання даних. Клієнти на собі дещо відчули технічні моменти переходу, був деякий час обмежений доступ до даних за квитанціями в мобільному додатку та в особистому кабінеті клієнта. Наразі, робота всіх сервісів повністю відновлена!  Компанія вдячна за розуміння своїм клієнтам.

Рівень довіри клієнтів компанії зріс на 5,3% у порівняні з аналогічним періодом минулого року, а отже стратегія роботи компанії на вірному шляху. «Dеlivery Group»  щодня прикладає максимум зусиль, щоб забезпечити якісний та надійний сервіс своїм клієнтам. Разом 20 років!